Back to Question Center
0

Semalt Paylat ý Mobil Site Performances İyileștirmek İçin SEO Önerileri

1 answers:

Cip telefonları yavaș yavaș İnternet erișiminin bașlıca aracı olarak masaüstlerini değiștiriyor. Așezare, mobil web erișiminin 2017 yılna kadar% 36.54 'ü așțığını gösteriyor. Telefonlar, çoğu web sitesi trafiğinin% 4'ünden fazlasını kapsıyor. Ayrıca, Google, site-uri web pe site-uri mobile, în limba engleză, Google "Mobilegeddon" güncellemesin 2017 güncellemesi sonrasında sıralama üzerinde etkili olacağını .

Çoğu cep telefonu tarayıcısı, Java veya web sitesi çerezleriyle uyumlu olmayabilir. Dolayısıyla, bu sınırlamalardan ötürü mobil deneyim büyük olasılıkla etkileyici olacaktır. Telefonul mobil poate fi utilizat pentru a vă conecta telefonul mobil sau telefonul mobil, telefonul mobil sau telefonul mobil.

În acest caz, este necesar să vă prezentați site-ul web pentru a vă ajuta să găsiți site-

Semalt Serviciile digitale "în uzmanul Jason Adler, mobilistul site-urilor de geliștirilmesine yönelik șu ipuçlarını önerir.

1. Site-ul mobil entegrasyonu sonradan düșünülmemeli

Mobil cihazlara yanıt veren bir site-uri web hazırlamak birincil bir hedeftir. Web geliștirme mümkün olduğunca çok sayıda durumu dahil etmeye bașlar bașlamaz bu çalıșma bașlamalıdır.

În cazul în care, în cazul în care se utilizează telefonul mobil,

2. Basit bir site tasarlayın

Mobil web site-ul de pasageri în platforma mobilă în tarayıcıda sorunsuzca çalıșmalıdır. Sadelik dönüșümün anahtarıdır..Ziyaretçilerin, aradıkları içeriği sitenizi yükledikleri și bulmalarını sağlamak için yeterince akıllıca olur. Güvenliği de geliștirmeyi unutmayın. Çoğu siber saldırı, fie mobil sitelerde olabilecek hassas șahısları hedef alır.

3. Öncelikli içeriği en üstüne koy

Bir mobil cihazda kaydırma, özellikle yavaș bağlantı hızlarında, genellikle telașlıdır. Hassas bilgiler, bir kullanıcıyı harekete geçirici messagelașma prosedürleri gerçekleștirmek veya alakalı bilgi sızdırmak için yerleștirilebilir. Düșük öncelikli içerikle bașlamak, ziyaretçileri müșterilere dönüștürmek yerine ziyaretçilerini kaybedebilir .

4. Kullanıcılarınızdan geri bildirimlerini isteyin

Site-urile Web sunt disponibile în baza de date a furnizorilor de servicii. İnsanlar için kurulmuș bir web sitesi çeșitli sektörlerde ilerleme kaydetmek için geribildirimine bağlı.

5. Bant genișliği için optimize edin

Geliștiriciler, în special în domeniul ginecologiei, care oferă o gamă largă de servicii pentru optimizarea etmelidirului. Mobil site-uri web care vă pot ajuta să faceți clic pe o kaynaklar, spuneflat yüklemek için en az yer kaplamalıdır. Unutmayın, çoğu müșteri fiu derece dengesiz bir mobil șebeke planında telefon internet kullanır.

6. Gelișmelere açık olun

În cazul în care este necesar să se facă o arabirimi olușturmak zordur. Mevcut ve yeni özelliklerle ilgili sürekli denem in iyileștirme ortamı yaratmak yaratıcıdır. Düzenli olarak iyileștirme yapmak böcekleri düzeltmeye în site-urile webinin yanıtını iyileștirmeye yardımcı olabilir.

Mobil site-ul performancesınızı optimize etmek, bir web sitesi tasarlarken göz önüne alınması gereken çok önemli bir faktördür. İyi bir mobil site, sıralamayı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda müșterilere etkileyici bir tarama deneyimi yașatır în bu sayede dönüșüm sağlıyor. Înregistrați-vă căutați pe telefonul mobil, cum să utilizați telefonul mobil în mod obișnuit, pentru a vă ajuta să navigați pe site-ul web al site-ului. Mobil sitelin iyileștirilmesi sitelin genele performanțe pe piața olimpică și sălbatico sahiptir în heirfe ulașmasına yardımcı olabilir.

November 29, 2017
Semalt Paylat ý Mobil Site Performances İyileștirmek İçin SEO Önerileri
Reply